KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13431094
nr 1343 1094
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stockholmsmotiv, 24x20cm
måndag 24 augusti 2020
kl 20:15:09
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm